Tēlniecības treniņš – efektīvs veids, kā veidot

Muskuļu masas veidošanas procesa beigās gandrīz katrs praktizētājs pievērš uzmanību treniņam, kura mērķis ir uzlabot figūras estētiku un sasniegt adekvātu muskuļu atdalīšanu, samazinot lieko tauku audus un noņemot nevajadzīgu subkutānu ūdeni. Apmācības procesa optimāla optimizācija neapšaubāmi veicinās jūsu sapņu skaitļa sasniegšanas procesu un paredzētā rezultāta sasniegšanu.

Izvēlies mērķi!

Standarta samazināšanas plāns aptver divus līdz trīs mēnešus. Šajā laikā mēs pakāpeniski atņemam kalorijas un pievienojam dažādas formas aerobikas vai augstas intensitātes apmācību. Visam procesam ir nepieciešama liela pašdisciplīna un koncentrēšanās uz galīgo mērķi. Kā apmācīt “skulptūru”? Kaloriju deficīta apmācība ir viena no vissarežģītākajām, tāpēc svarīgs aspekts ir pārdomāta mācību plāna izstrāde. Izvēloties iecienītākos vingrinājumus un pareizo reģenerācijas apjomu, mēs varēsim iziet cauri šim periodam koncentrēšanās un pašizpildes atmosfērā. Pat pirmie muskuļu asinsvadu veidošanās simptomi ļaus ievērojami palielināt motivāciju un vadīt visu samazināšanas procesu. Šajā laika posmā īpaši labi ir vadīt mācību žurnālu, kurā mēs regulāri attīstīsim mūsu progresu. Mazo soļu metode sasniegs paredzēto mērķi.

Skulptūru vingrinājumi – galvenie pieņēmumi

Tēlniecības efektivitāti nosaka vairāku svarīgu faktoru klātbūtne. Vissvarīgākais aspekts ir saglabāt augstu intensitāti visa apmācības laikā. Mēs to varam sasniegt, samazinot laiku starp vingrinājumiem un sērijām. Ir svarīgi arī saglabāt apmācību apjomu vai maigu svara manipulāciju, atkarībā no jūsu spēka. Daudzos gadījumos samazināšanas laikā spēks nedaudz samazinās. Tomēr tas nav noteikums. Jāatceras, ka ķermenis nedarbojas kaloriju komforta dēļ. Tomēr mēģināsim saglabāt svarus no ēku muskuļu masas, cik vien iespējams. Pateicoties tam, mūsu organisms pastāvīgi saņem stimulu izaugsmei, kas laika gaitā ļaus sasniegt optimālus rezultātus.

Kā apmācīt skulptūru

Ieskaitot aerobos vai anaerobi vingrojumus mācību plānā, efektīvi sadedzinās zemādas taukus. Tas paātrinās šūnu vielmaiņu un spiež organismu ātrāk metabolizēties. Kardioloģijas apmācību apjoms jāpielāgo konkrētajam periodam un pašreizējai formai. Šīs apmācības formas lielā priekšrocība ir brīvas manipulācijas iespēja apmācības plānā. Gadījumā, ja svars ir ievietots, mēs varam pievienot vienu vai divas vienības un novērot sekas spogulī un svaru. Tomēr, ja mēs uzskatām, ka esam noguruši, mēs varam atņemt vienu vai divas vienības, vienlaikus skaitot kalorijas no ikdienas pieprasījuma.

Aizsargājiet muskuļus!

Samazinājuma periods ķermenim ir ļoti grūti. Tas ir saistīts ar dehidratāciju un samazinātu kaloriju daudzumu. Šajā periodā ir vieglāk ievainot vai pārslogot. Lai pasargātu savu ķermeni no negatīviem samazināšanas aspektiem, jāatceras par pietiekamu olbaltumvielu daudzumu – līdz 2,4 gramiem uz kilogramu ķermeņa svara. Tas pasargās jūsu muskuļus no kortizola un palīdzēs optimizēt visas mūsu organismā notiekošās anaboliskās pārmaiņas. Papildus olbaltumvielām ir vērts lietot vitamīnu un minerālvielu komplektu, piemēram:

  • D3 un K2 vitamīns
  • magnijs
  • omega 3 vai trans
  • beta karotīns
  • kreatīns

Tauku sadedzināšanas process tiek optimizēts ar diētas palīdzību. Tam vajadzētu būt pamats jūsu sapņu formas sasniegšanai. Paliekot siltuma deficītu, ir vērts pievērst uzmanību augstas kvalitātes produktiem, kas kopā ar iepriekšminēto papildinājumu palīdzēs aizsargāt jūsu ķermeni no katabolizācijas. Šajā periodā pārliecinieties, vai esat izvēlējies zemu pārstrādes produktus, kas bagāti ar mikro un makroelementiem, kā arī ar vitamīniem.

Informācijas kulminācija

Skulptūru apmācība ir viens no jūsu sapņu skaitļa veidošanas elementiem. Pārdomāti plānots, tas atvieglos cauri visu procesu, tādējādi kļūstot par pamatu visām citām darbībām. Mēs jo īpaši ietveram kaloritātes deficīta kontroli, manipulējot ar kardio daudzumu un rūpējoties par diētu un atjaunošanos. Šajā periodā ir jāiekļauj produkti, kas uzlabo miega kvalitāti, piemēram, ZMA vai Gaba-500, lai papildinātu. Ātrāka reģenerācija šodien ir labāka apmācība rīt. Atcerieties, ka kontrolējat savu ķermeni šajā periodā, novērojiet tos svarā un spogulī un izmantojiet veselo saprātu.